Парафіновий брикет

Парафіновий брикет - зернова принада в формі парафінового брикету, готова до застосування для знищення щурів і мишей. До складу принади входить арахісовий наповнювач. Парафіновий брикет НЕ намокає, його ефективність не знижується у вологому середовищі. Ефективна для використання всередині і ззовні приміщень.

Пресований парафіновий брикет

Пресований парафіновий брикет – принада на основі зернової суміші з трьома різними ароматизаторами. Використовується переважно в закритих приміщеннях – ангарах, складських приміщеннях та побуті. Брикети не розтаскуються гризунами, що значно полегшує контроль поїдання принади.

Гранула

Гранула. Екструзійна гранула завдяки особливостям процесу свого виробництва надзвичайно ефективно приманює гризунів. До складу принади входить арахісовий приваблювач. Використовується  переважно в закритих приміщеннях.

Зерно

Зерно - готова до застосування принада на основі зернової суміші з ароматом арахісу або сиру. В залежності від кольору до складу приманки входить арахісовий або сирний приваблювач. Ефективна для використання всередині і ззовні приміщень. Економічно більш вигідна перед іншими видами принад.

Тісто (фільтр пакет)

Тісто (фільтр пакет). До складу тістової принади входить олійно-арахісовий і сирний ароматизатори. Наявність у засобі одразу двох ароматів значно підвищує швидкість поїдання принади, а отже і ефективність засобу в цілому.  Зручна форма дозволяє використовувати принаду переважно в приміщеннях.

Тісто (ковбаски)

Тісто (ковбаски). До складу тістової принади у формі ковбасок входить олійно-арахісовий приваблювач. Особлива форма принади розроблена для використання поза приміщеннями. Завдяки особливим властивостям пакування принади вона надовго залишається ефективною під відкритим небом та не боїться опадів.